czwartek, 13 stycznia 2011

Kartki

Znalazło się troszkę czasu na troszkę lepsze zdjęcia...

PRECYZJA I ESTETYKA...oto i one...
Przedstawiam Wam moje pomysły na babciowo-dziadkowo-urodzinowe kartki. U góry będzie napis "Kochanej Babci" na tabliczce z ozdobnego prążkowanego białego papieru,umieszczonej na małych gąbeczkach-Daje to piękny przestrzenny efekt... Podobnie drobne kwiatuszki, łodyga to złoty spleciony sznur, na środku urocza cyrkonia, brzeg niczym koronka..dodatkowo przepleciony złota nitką...a każdy kwiatek ma złoty brokatowy środeczek...jeszcze tylko pszczół brakuje:)by spijały nektar:):):)

Kochani, dziękuję za to, że jesteście. Za to, że doceniacie pracochłonność i czasochłonność jakiej wymaga tworzenie niezwykłych kartek.

Nie ma dwóch takich samych kartek, bywają...łudząco podobne...ale to prawdziwy "hand made", więc jeśli znajdziecie gdzieś 2 milimetry różnicy w porównaniu z inną kartką-cieszcie się-macie PEŁNĄ GWARANCJĘ, że każdy milimetr papieru, wstążki itd przechodził przez moje ręce...nie robią tego komputery ani żadne maszyny, nie są to sztampowe wzorce kartek...dlatego każda kartka jest tak unikatowa i chcę by trafiały do wyjątkowych osób.

Pozdrawiam serdecznie, buziaki:)
Lucyna


Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza