wtorek, 8 października 2013

Złote wesele, złoty jubileusz, 50 rocznica ślubu-dojrzała prawdziwa miłośc


Oto kartka dla zasłużonych "nowożeńców". Cudownie, że w czasie złotej polskiej jesieni, świętują swoje złote wesele. Jest to niecodzienna okazja-toteż kartka niecodzienna. Górne roku ozdobione są prawdziwymi stemplami z dodatkiem złotego brokatu. A wszystko to na mieniącym się złotymi refleksami papierze, który niczym złote myśli przenika całość wprawiając w klimat złotych godów. Do tego motylek, kokardka...złote obrączki....i jedno złote serce....oj dużo tego starego złota... w końcu raz w życiu ma się ZŁOTE WESELE :)A oto kolejna kartka z tej samej okazji, trochę subtelniejsza...ale wciąż emanuje złotymi refleksami. 50 Rocznica Ślubu to niezwykły dzień. Sprawmy zatem jubilatom równie niezwykłą kartkę. Ręcznie robione kartki mają po prostu urok, są niepowtarzalne...

Złote wesele..to także złote cyrkonie w małych ozdobnych kwiatuszkach...:) część z nich cieniowana jest złotym tuszem (niestety zdjęcie tego nie oddaje tak jak rzeczywistość).


Zbliżenie na kokardkę i napis...Ta kartka była wykonywana z myślą o osobach lubiących kolor bordowy. Co prawda, na zdjęciach lekko wpada w czerwień, ale wierzcie mi...kolor bordowy to elegancja i stonowanie...idealne zestawienie dla osób zasługujących na szacunek i uznanie. W końcu przeżyć ze sobą 50 lat to niesamowite szczęście i dar. Świętujemy zatem wraz z Jubilatami ich złoty jubileusz-ZŁOTE WESELE!

Całość na mieniącym się papierze o fakturze fal. Maleńka karteczka na transparentnych kwadracikach wygląda wspaniale, a złoty ornament pięknie dopełnia całość.

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza